Lucjusz Nadbereżny wyciąga rękę do przedsiębiorców
fot. archiwum

Prezydent Stalowej Woli rozpoczął konsultacje z przedsiębiorcami w sprawie rozwiązań chroniących lokalną gospodarkę przed skutkami pandemii koronawirusa. Lucjusz Nadbereżny wyjaśnia, że aby działania te były skuteczne trzeba poznać skalę zagrożeń oraz obecną sytuację firm dotkniętych kryzysem. Stąd pomysł konsultacji z przedsiębiorcami, którzy zostali poproszeni o wypełnienie formularza informacyjnego oraz udział w dyskusji nad oczekiwanymi scenariuszami wsparcia.

Prezydent Nadbereżny podkreślił, że tworząc parasol ochrony na czas kryzysu dla firm ze Stalowej Woli, jest gotowy na podjęcie trudnych i niepopularnych decyzji. Tegoroczny budżet miasta ma być przebudowany tak, aby zapewnić środki na wsparcie dla przedsiębiorców, którzy znajdą się w trudnej sytuacji gospodarczej.

Jutro prezydent Stalowej Woli spotka się za pomocą wideokonferencji z radnymi Rady Miejskiej, by przedstawić wstępne wnioski z konsultacji i propozycje rozwiązań. Pomoc przedsiębiorcom zaoferowały już inne samorządy m.in. Rzeszów.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj