Urząd Miasta Rzeszowa uruchomił  specjalną pomoc dla osób starszych i samotnych objętych obowiązkową kwarantanną. Wszyscy ci, którzy potrzebują zrobić zakupy, wystarczy, że telefonicznie skontaktują się z urzędnikami  -  dyżurne numery czynne są od  poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30
Po weryfikacji w Sanepidzie,  czy dana osoba jest objęta kwarantanną, urzędnik przyjmie telefonicznie zamówienie na zakupy i dostarczy je pod wskazany adres zostawiając pod drzwiami.
Za zakupy zapłaci Urząd Miasta , a osoba, która je zamówiła,  będzie  musiała się rozliczyć z Urzędem na podstawie faktury wystawionej przez sklep.  Będzie to można zrobić  po zakończeniu kwarantanny. 

(nr tel  - 17 875 43 85, - 17 875 44 34, - 17 875 44 29)

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • PRAWDA 17 Mar, 2020

    Proszę o Apel do rodzin z dziećmi, które urządzają sobie beztroskie wycieczki po ulicach i na bulwarach rzeszowskich. To bardzo ważna sprawa ponieważ tak właśnie Włosi doprowadzili do swojego kryzysu. Dlaczego o tym piszę? Bo dzisiaj w drodze z pracy niestaty widziałem wiele rodzin beztrosko pląsających i bawiących się w najlepsze na rodzinnych spacerach. Dziękuję!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj