Od dziś obowiązują czasowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów
Fot. Archiwum

Od dziś obowiązują zmiany w rozkładzie jazdy pociągów. Zmienia się liczba połączeń na linii 108. W dni robocze będą kursowały dwa pociągi PolRegio w relacji Jasło - Sanok - Jasło oraz dwa pociągi Jasło - Zagórz - Jasło.

Prace modernizacyjne prowadzone będą także na linii 101. Od dziś dla wszystkich pociągów na odcinku Jarosław - Horyniec Zdrój - Jarosław została wprowadzona komunikacja zastępcza.

Od 8 kwietnia zamiast niektórych pociągów w relacji Rzeszów - Stalowa Wola Południe będą jeździć autobusy na odcinku Głogów - Tarnobrzeg. Komunikacja zastępcza ma obowiązywać także zamiast części pociągów Rzeszów - Lublin na odcinku Rzeszów - Tarnobrzeg i Tarnobrzeg - Głogów.

Na północy Podkarpacia od dziś jest czynny nowy przystanek Stalowa Wola Charzewice. Będą tam zatrzymywać się pociągi PKP Intercity, zamiast oddalonego od miasta przystanku w Pilchowie.

Zmiany w rozkładzie jazdy będą obowiązywać do 13 czerwca.

Zgodnie z decyzją rządu i zagrożeniem koronawirusem wstrzymano ruch pociągów międzynarodowych. Nie kursują m.in. pociągi z Przemyśla do Wiednia, Kijowa i Odessy.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj