Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed fałszywymi mailami. W ten sposób oszuści chcą zainfekować komputer lub wyłudzić wrażliwe dane zapisane w jego pamięci - tłumaczy Wojciech Dyląg regionalny rzecznik prasowy.

Fałszywa korespondencja wysyłana jest z adresów, które w nazwie mają zus (np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Są to maile z informacją o błędnie opłaconych składkach lub o braku wpłat

ZUS przypomina, że w ten sposób nie informuje swoich klientów o rozliczeniach składkowych. Drogą elektroniczną kontaktuje się tylko z właścicielami kont na Platformie Usług Elektronicznych. Dlatego wszyscy, którzy mają wątpliwości co do nadawcy otrzymanej korespondencji, powinni skontaktować się z najbliższą placówką Zakładu lub Centrum Obsługi Telefonicznej. (pod numerem: 22 560 16 00 lub adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj