Carpathia Fishing 2020 w Jasionce
Fot. Szymon Taranda

Prezentacje trendów na sezon 2020, wywiady z doświadczonymi wędkarzami, symulator holu ryb, warsztaty łowienia ryb dla dzieci - to tylko niektóre atrakcje Targów Carpathia Fishing 2020. Wydarzenie odbyło się w ten weekend w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. 

- Na Podkarpaciu mamy bardzo dużo wędkarzy. Po Śląsku jesteśmy na drugim miejscu pod względem liczby wędkarzy w Polsce. Z roku na rok ich przybywa - mówi Jaromir Czyż, czyli dobrze znany wędkarzom Pan Ryba, partner organizacyjny Targów Carpathia Fishing. Jak dodaje  łowią oni na różne metody. I właśnie na targach mogli nie tylko zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt, ale też wymienić doświadczenia z innymi wędkarzami i skorzystać z ciekawych warsztatów. Targi odwiedziło ponad 10 000 osób.

Zwiedzający zapoznali się z bogatą ofertą sprzętów i akcesoriów wędkarskich takich, jak: wędki, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty, spławiki, podbieraki, przypony spinningowe i pontony. Wędkarze zapoznali się z najnowszymi rozwiązaniami sprzętowymi i akcesoriami, które dopiero pojawią się w sklepach.

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj