Startują sylwestrowe zabawy
fot. archiwum

Jedni będą żegnać stary rok i witać nowy na prywatkach i balach inni na zabawach pod gwiazdami albo chmurką. Rozpoczęło się odliczanie do sylwestrowego szaleństwa. W Rzeszowie zabawa sylwestrowa dla mieszkańców rozpocznie się o 20:30. Pierwszą gwiazdą, która wystąpi na scenie, będzie Mesajah, później zagra Adam Rudnik, znany z hitu "Zawsze do celu". Nowy Rok rzeszowianie powitają w rytmie przebojów grupy Lady Pank - jednej z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych.

Tradycyjnie, kilka minut przed północą, życzenia mieszkańcom Rzeszowa złoży prezydent miasta Tadeusz Ferenc. Na finał czyli o północy odbędzie się pokaz laserów - w Rzeszowie nie będzie pokazu sztucznych ogni.

W Przemyślu początek imprezy na Rynku o godz. 21:30. W programie koncert zespołu MUS oraz gwiazdy wieczoru, czyli zespołu ŁZY. O północy niebo nad Przemyślem rozświetli pokaz iluminacji pirotechnicznej, a życzenia noworoczne złoży mieszkańcom prezydent miasta.

O północy na krośnieńskim rynku jak co roku, będą noworoczne życzenia od władz miasta, wspólny toast, a na koniec pokaz fajerwerków.

W Tarnobrzegu sylwestrowa zabawa taneczna rozpocznie się o godz. 22.00 na placu Bartosza Głowackiego. Prywatka pod gołym niebem potrwa do godziny 2.00 pierwszego dnia nowego roku. Tuż przed północą tradycyjne odliczanie, a Nowy Rok mieszkańcy przywitają w deszczu konfetti i blasku iskier. Tarnobrzeg zrezygnował, jak wiele miast w Polsce z fajerwerków.

Z kolei w Sędziszowie Małopolskim zabawa sylwestrowa rozpocznie się o 22:00. Muzykę do tańca będzie wybierał Dj, przed północą życzenia noworoczne złoży gospodarz gminy, a o godzinie "zero" niebo nad magistratem rozbłyśnie barwnymi fajerwerkami.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj