Wiesław Buż o starcie Szymona Hołowni w wyborach prezydenckich
fot. ak

Szymon Hołownia to poważny gracz polityczny, może wszystkim zabrać głosy - zarówno  prawicy jak i lewicy, ale bez zaplecza politycznego może nie dotrzeć do pałacu prezydenckiego - powiedział  poseł SLD  i jednocześnie szef podkarpackich struktur Lewicy.

Wiesław Buż komentował na naszej antenie start w wyborach nowego kandydata na prezydenta. Gość porannego Kalejdoskopu zauważył, że Szymon Hołownia w swoim wczorajszym wystąpieniu zwrócił się do szerokiego grona potencjalnych wyborców: Porządkuje sprawy kościoła, sprawy ludzi ubogich, których chce wspierać i dawać im równie szanse. To jest nowe zgłoszenie projektów,  o których mówią zarówno prezydent Duda, kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego i niebawem będzie mówić kandydat Lewicy - stwierdził poseł SLD 

Z kolei Lewica wciąż szuka kandydata na prezydenta. Nazwisko kandydata lub kandydatki ma ogłosić pod koniec grudnia - powiedział na naszej antenie Wiesław Buż. Decyzję poprzedzą rozmowy i ustalenia m.in podczas zarządu krajowego oraz konwencji krajowej  Sojuszu Lewicy Demokratycznej. 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 09 Gru, 2019

    Hołownia to celebryta ciągnący korzyści na stosownej grze. Należy do tych co Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek. Z tym kandydowaniem to również zwykła sterowana gra.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj