Najbardziej szalony motocykl jest z Rzeszowa
Fot. za Facebook

Kolejny sukces przerabiającej motocykle rzeszowskiej firmy Game Over Cycles. Na kończącym się dziś w Bad Salzuflen. w Niemczech Custombike-Show 2019, największej na świecie tego typu imprezie, zmodyfikowana Yamaha Niken otrzymała główną nagrodę w kategorii "Najbardziej szalony motocykl" 

Niken już w oryginale jest niezwykły - to trójkołowiec z dwoma kołami z przodu. Mechanicy z GOC zmienili mu m.in owiewki, zwłaszcza z przodu, nadając im futurystyczny kształt.  Agresywny wygląd podkreśla listwa z kolcami zamontowana pod (także zmienionymi) reflektorami. Motocykl ma też niecodzienny kolor - jego elementy wykonano z surowego, szlifowanego metalu i cały jest srebrzysty.

Yamaha Niken to nowoczesna konstrukcja - na rynku jest od nieco ponad roku. Wg pasjonatów z Game Over Cycles ich wersja to pierwszy modyfikowany egzemplarz tej marki na świecie.

Rzeszowska firma znana jest z wielu oryginalnych konstrukcji m.in wytatuowanego motocykla czy maszyny inspirowanej twórczością heavy metalowego zespołu Behemoth 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj