HSW potrzebuje ludzi do pracy
fot. archiwum

Huta Stalowa Wola podpisuje kolejne kontrakty i szuka chętnych do pracy. Potrzebuje operatorów obrabiarek CNC, maszyn konwencjonalnych, spawaczy, a także mechaników pojazdów samochodowych. W najbliższą sobotę (7 grudnia) w Hucie odbędzie się spotkanie rekrutacyjne. Kandydaci mogą zostawić swoje CV, a na wszystkie pytania będą odpowiadać pracownicy działu HR. Początek o 9:00.

Jeszcze w tym roku spółka chce zatrudnić około 20 osób. HSW jest jednym z największych w kraju producentów sprzętu dla wojska. Należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Pracownicy Działu HR będą czekać na kandydatów w siedzibie przedsiębiorstwa, przy ulicy gen. Tadeusza Kasprzyckiego 8, w godzinach od 9:00 do 14:00.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 04 Gru, 2019

    Tak tak aktualnie w RP występuje rynek pracownika a nie pracodawcy. Do przeszłości należą już sytuacje kiedy pracodawcy z lekceważeniem mówili, że nie zależy im na pracowniku bo tam za bramą czeka wielu. Dobrze, że są miejsca pracy. Należy jednak w szybkim trybie rozwijać zlikwidowane w przeszłości szkolnictwo zawodowe i przyzakładowe.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj