Do końca lutego przyszłego roku  Prokuratura Rejonowa w Krośnie chce przedłużyć śledztwo w sprawie matki podejrzanej o zabójstwo 13-miesięcznej córeczki. Wniosek w tej sprawie został już skierowany do Prokuratury Okręgowej w Krośnie. 

Jak poinformowała PAP szefowa krośnieńskiej prokuratury rejonowej Iwona Czerwonka-Rogoś, prokuratura czeka na opinię biegłego dotyczącą przyczyny i mechanizmu śmierci dziewczynki oraz na opinię biegłych dotyczącą stopnia poczytalności matki w chwili czynu. Taka opinia zostanie wydana po zakończonej obserwacji psychiatrycznej podejrzanej, która ma się zakończyć w ciągu kilku dni. Jednak – jak zastrzegła prokurator - możliwe jest przedłużenie badań .

Ciało Amelki, znajdujące się w stanie rozkładu, policja znalazła w maju ub. roku w jednym z mieszkań w Krośnie. Była tam też 25-letnia  matka córeczki - podejrzana o zabójstwo.

Natalia W. w czasie przesłuchania nie przyznała się do zarzuconego jej czynu i złożyła wyjaśnienia. Z uwagi na dobro śledztwa prokuratura nie ujawnia ich szczegółów.

(PAP)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj