Panowie, badajcie się. Bezpłatna profilaktyka w Rzeszowie
Plakat

Panowie z Rzeszowa i okolic mają szansę, by zadbać o swoje zdrowie. ZOZ nr 2 w Rzeszowie oferuje jutro (sobota 16.11) bezpłatnie m.in. na konsultacje z lekarzem dermatologiem, badania EKG z opisem i spirometrię.  

Z kolei w gabinecie zabiegowym będzie można wykonać pomiary ciśnienia i cukru we krwi oraz zrobić testy na obecność bakterii , która wywołuje m.in. wrzody żołądka.

Dostępny będzie także dietetyk, który dokona pomiarów indeksu masy i składu ciała (BMI). Następnie trener personalny pomoże dobrać Panom odpowiednie ćwiczenia. Dla wszystkich chętnych kurs udzielania pierwszej pomocy. Akcja odbędzie się w godzinach od 9.00 do 13.00 w ZOZ nr 2 przy ul. Fredry 9 w Rzeszowie.

Dodatkowo, Panowie, którzy w sobotę zgłoszą się do przychodni, będą mogli otrzymać rabat na wybrane badania. To usg moszny, usg jamy brzusznej z oceną prostaty oraz badania laboratoryjne – borelioza, lipidogram, PSA i morfologia z OB.

Sobotnia akcja jest częścią kampanii profilaktycznej „Zdrowa rodzina na jesień”, skierowanej do rodzin z Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego. Celem akcji jest promocja zdrowia i zachęcenie mieszkańców do wykonywania bezpłatnych badań profilaktycznych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj