Huta Stalowa Wola szuka pracowników
fot. HSW

 Huta Stalowa Wola stale poszukuje nowych pracowników. Tylko w ubiegłym roku spółka zatrudniła ponad 90 osób. 

Ze względu na intensywny rozwój produkcji w najbliższych latach HSW będzie poszukiwać głównie operatorów obrabiarek CNC, operatorów maszyn konwencjonalnych, spawaczy, a także mechaników pojazdów samochodowych. 

Stalowowolski zakład oferuje stabilne zatrudnienie, dobre wynagrodzenie i inne benefity jak ubezpieczenie na życie, dodatkową opiekę medyczną, czy dofinansowanie do urlopów. Zakład zapewnia też pracownikom specjalistyczne szkolenia. Współpracuje z wyższymi uczelniami technicznymi oraz wojskowymi. HSW bierze też udział w inicjatywach wspierających promowanie szkolnictwa zawodowego i tworzenie nowych kierunków.

Huta Stalowa Wola jest czołowym krajowym producentem wyrobów wojskowych: sprzętu artyleryjskiego, lekkich opancerzonych transporterów kołowych i gąsienicowych oraz sprzętu inżynieryjnego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 13 Lis, 2019

    Niestety układy na rynku zatrudnienia zmieniły się w kierunku rynku pracownika, a tym samym jego poszanowania. Nie będzie już buty w charakterze a tam za bramą czeka cała masa ludzi do pracy, więc nie zależy nam, możesz odejść.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj