Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Nisku
fot. M.Domino

Około 500 osób więzło udział w spotkaniu z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Nisku. Halę sportową Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej wypełniły, dzieci, młodzież, harcerze, przedstawiciele zespołów ludowych z okolicznych miejscowości. Byli także mieszkańcy z sąsiednich powiatów.

Prezydent Andrzej Duda mówił, że konieczne jest zdynamizowanie rozwoju regionu poprzez inwestycje infrastrukturalne. Podkreślał przy tym, że od czterech lat realizowane są poważne inwestycje to między innymi te dotyczące połączeń drogowych.

Prezydent Duda mówił także o szczególnej roli rodzicielstwa i wychowania dzieci. Dziękował zwłaszcza tym rodzinom które mają więcej, niż dwoje dzieci. Które zdaniem Głowy Państwa wiedzą co to trud rodzicielski.

Prezydent podziękował także mieszkańcom Niska i okolicznych powiatów za "poświęcenie wtorkowego wieczoru na spotkanie" z Głową Państwa.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

3 komentarzy

  • Paweł 24 Paź, 2019

    Czy "mądry, kulturalny, wykształcony i elokwentny" człowiek drze się podczas każdego publicznego wystąpienia tak jak aktualny prezydent? Czy któryś z poprzednich prezydentów RP musiał stać jak Duda w Białym Domu rok temu podczas podpisywania umów, bo nie dali mu krzesła? Może któryś z poprzedników będąc w Nowej Zelandii dziękował władzom Irlandii, bo przecież to i to wyspy? Czy Wałęsa, Kwaśniewski albo Komorowski na proste pytanie: czy miał zapięty pas w czasie jazdy samochodem wypowiedział 50 słów, z których nic nie wynikało, zamiast "tak" lub "nie"? Głosuj na Dudę - droga wolna. Wystawiasz świadectwo sobie. Bynajmniej nie z czerwonym paskiem. Skłalidus...

  • Observator 23 Paź, 2019

    Aktualnie mamy najbardziej wykształconego, mądrego , kulturalnego i elokwentnego Prezydenta RP. Poprzednicy to albo nie umieli się wyrażać po polsku albo działali na dwóch gazach albo nie rozróżniali polskiej pisowni np. z u-ó. Można to podsumować w sposób właściwy.

  • Paweł 23 Paź, 2019

    Niech pan Andrzej Duda jeździ po Polsce póki może - bo za kilka miesięcy przestanie być prezydentem. Choćby w wyborach prezydenckich 2020 głosowało na niego całe Podkarpacie, to są jeszcze normalne regiony w naszym kraju, którzy wybiorą na urząd prezydenta przestrzegającego Konstytucji RP kandydata.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj