Parlamentarzyści PiS dziękują za zaufanie
fot. jj (archiw.)

Od gminy Jasienica Rosielna parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęli powyborcze spotkania z mieszkańcami w okręgu nr 22.

Gmina Jasienica Rosielna jest od lat liderem jeżeli chodzi o wynik głosowania na PiS. Była rekordzistką podczas głosowania na Lecha Kaczyńskiego, a następnie Andrzeja Dudę, tak też było podczas niedzielnych wyborów parlamentarnych. Ponad 82 proc. głosów oddanych na kandydatów tej partii to najlepszy wynik w powiecie brzozowskim, gdzie na Prawo i Sprawiedliwość głosowało niemal 76 procent wyborców. 

Dziękujemy za to mieszkańcom mówił lider listy Marek Kuchciński, który przypomniał, że zadecydowała o tym wiarygodność. Zorganizowaliśmy w okręgu blisko 3 tys. spotkań z wyborcami i poznawaliśmy ich problemy i postulaty do programu PiS. Część z nich jest realizowanych między innymi w ramach specjalnego rządowego programu dróg lokalnych czy zapobiegania wykluczeniu komunikacyjnemu - dodał.

W tej kadencji czekają parlamentarzystów takie miedzy innymi wyzwania jak poprawa finansowania służby zdrowia czy zapewnienie dostępności do wody pitnej. Parlamentarzyści z listy Prawa i Sprawiedliwości z okręgu nr 22 uczestniczyli dziś we mszy świętej dziękczynnej w drewnianym zabytkowym kościele w Jasienicy Rosielnej pochodzącym z 1770 r.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Artykuły powiązane

3 komentarzy

 • Paweł 20 Paź, 2019

  Pewnie dlatego, że obecny rząd obiecał odnowę moralną i nowe standardy, podkreślając głębokie przywiązanie do wartości religijnych. Poprzednicy nie byli lepsi, ale nie robili tego, co robili, z Bogiem na ustach. To ma być ta katolicka Polska PiS?
  * komentarz zawiera niedozwoloną treść

 • Observator 20 Paź, 2019

  Inni "wielcy " przywódcy latali nagminnie z rodzinami i dziewczynami będąc przy władzy w szczególności na trasie Warszawa- Gdańsk i z powrotem. Nawet ciągnęli samolot osobiście na lotnisku w imię Amber-Gold i dołowania, następnie prywatyzacji PLL Lot. Czemu tego nie pokazuje się Narodowi, który to wszystko finansował.

 • Paweł 20 Paź, 2019

  No tak, Marek "Air" Kuchciński mówi o wiarygodności. Pewnie latanie na koszt podatników z rodzinką (czyli okradanie ludzi) to jeden z jej przejawów? Ale rączki złożone w kościele do modlitwy w niedzielę. Obłuda, obłuda, obłuda. A wyborcom z Podkarpacia serdecznie gratuluję. Ciekawe, czy równie chętnie będziecie spłacać długi, których Wasze kochane PiS już narobiło i jeszcze narobi...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj