G. Braun apelował do polityków z Podkarpacia o zawarcie paktu
fot. O.Hałabud

Nowo wybrany poseł na sejm Grzegorz Braun z Konfederacji podziękował mieszkańcom Podkarpacia za udzielone wsparcie. Powiedział, że w parlamencie z całą determinacją zabiegać będzie o rozwiązanie ich potrzeb.

Grzegorz Braun zapełnił, że jego ugrupowanie będzie walczyć o przestrzeganie wartości religijnych, poszanowanie rodziny oraz tradycji. Zaapelował do wszystkich posłów z Podkarpacia o zawarcie paktu na rzecz regionu. Podkreślił, że wspólnie uda się doprowadzić do wybudowania szybkiej linii kolejowej do Warszawy oraz drogi ekspresowej.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Artykuły powiązane

2 komentarzy

  • Observator 17 Paź, 2019

    Doprowadził do rozbicia głosów na prawicy i namieszał w głowie wyborcom jako skoczek z Warszawy, a teraz mówi o zawieraniu paktów. Ponadto poruszone przez niego tematy jak linia kolejowa do Warszawy czy droga ekspresowa już dawno jest na tapecie Marszałka WP, Ministerstwa Infrastruktury i innych. Najwięcej zabiegał o te inwestycje aktywny i zasłużony europoseł Tomasz Poręba.

  • Paweł 17 Paź, 2019

    Gratuluję wszystkim wyborcom w okręgu rzeszowskim, którzy 4 dni temu oddali swój głos na Grzegorza Brauna. Na posła została wybrana osoba skazana prawomocnym wyrokiem sądowym z lutego 2015 na karę grzywny za atak na policjanta, wyłamanie mu kciuka, a także znieważenie go przez wyzwanie funkcjonariusza od „bandytów”, co miało miejsce w 2008 we Wrocławiu. Jak ktoś, kto sam nie przestrzegał prawa, ma brać udział w procesie jego tworzenia i rządzenia państwem?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj