Nie żyje  mężczyzna, w środę ugodzony nożem w centrum Rzeszowa. O śmierci 27-latka  policjantów poinformowali dziś rano lekarze - powiedziała nam rzecznika komendy wojewódzkiej policji w Rzeszowie Marta Tabasz Rygiel.

27-latek  był w krytycznym stanie. Dostał cios w okolice serca. Przeszedł operację, był utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej.

Dzisiaj w Prokuraturze Rejonowej dla miasta Rzeszów zostaną wykonane czynności z udziałem podejrzanych  - 34 i 39-latka. Jeden z nich został zatrzymany w czwartek , drugi wczoraj.

W środę wieczorem dwaj 27 - latkowie wracali wieczorem z jednego z  pubów  w centrum miasta. Na ul. Jagiellońskiej między nimi a dwoma innymi, przypadkowo spotkanymi mężczyznami doszło do awantury. Ta przerodziła się w szarpaninę, w trakcie której jeden z mężczyzn ostrym narzędziem ugodził dwóch 27-latków. Ranni mężczyźni zdołali jeszcze dotrzeć  w rejon pobliskiej  komendy, gdzie pomocy udzielili im przechodnie oraz policjanci. Stamtąd karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala .

Drugi poszkodowany 27-latek wciąż jest w ciężkim stanie, ale stabilnym.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj