Z.Gawlik nowe drogi to nie tylko zasługa PiS'u
fot. M.Iwanicka

Budowa dróg to temat ostatniego spotkania kandydatów do parlamentu Koalicji Obywatelskiej w Rzeszowie. Inwestycje drogowe to wieloletnie plany, które są realizowane przez kolejne ekipy rządzących.

Do takich dróg należy m.in droga ekspresowa S19. To nie jest sprawa ostatnich 4 lat podkreślał poseł Zdzisław Gawlik, który startuje z miejsca drugiego na liście Koalicji Obywatelskiej w okręgu rzeszowsko- tarnobrzeskim. Była już uwzględniona przez sejmik województwa podkarpackiego w 2000 roku.

Ponadto w 2015 roku za rządów Platformy i PSL-u ówczesny rząd przyjął Wieloletni program budowy dróg krajowych przypominają kandydaci do parlamentu Koalicji. Zostały w nim uwzględnione odcinkowe etapy budowy tej ekspresówki na Podkarpaciu oraz m.in. obwodnicy Łańcuta, Sanoka Stalowej Woli i Niska.

Koalicja Obywatelska w planach chce kontynuować rozpoczęte inwestycje drogowe oraz ma pomysł na nowe. Jest to budowa drogi ekspresowej z Rzeszowa do Radomia z funduszy unijnych oraz budową południowej obwodnicy Rzeszowa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj