Wprowadzenie powszechnej ulgi podatkowej, dobrowolny ZUS i obniżenie cen benzyny do trzech złotych. Kandydaci do parlamentu z ramienia koalicji Konfederacja Wolność i Niepodległość, przypomnieli dziś na konwencji wyborczej w Rzeszowie o założeniach programowych w ramach tzw. Piątki Konfederacji.

Ponadto kandydaci Konfederacji wyrażają chęć ograniczenia swobód środowisk LGBT, wprowadzenie podmiotowej polityki zagranicznej oraz usprawnienie pracy sądów.

Jak zapewnił Grzegorz Braun, jedynka Konfederacji w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim, pierwszy raz w historii Polski od 1989 roku Polacy nie będą musieli wybierać pomiędzy ugrupowaniami prawicowo-katolickimi, głosując w wyborach do Sejmu i Senatu.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

2 komentarzy

  • Observator 06 Paź, 2019

    Znane hasła głoszone przez Konfederację z przeszłości. Obniżone podatki, dobrowolne składki ZUS, benzyna za półdarmo prawie Ameryka ale Południowa. To jawne mrzonki- bajki dla dorosłych. Kto ma do tego dopłacić, chyba Moskwa lub Białoruś, bo na pewno nie Unia Europejska.

  • Andrzej 05 Paź, 2019

    Konfederacja to powiew świeżości na scenie politycznej. Młodzi ludzie, przedsiębiorcy, ludzie idei z poza okrągłego układu :)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj