Ropczyce wspierają Zuzię
fot. zrzutka.pl/3h4yj3

Pomagają śpiewająco. Społeczność Ropczyc podjęła się niecodziennego wyzwania. Mieszkańcy, samorządowcy, pracownicy kultury, harcerze nakręcili teledysk do znanej piosenki Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są”. Nieco zmieniając jej tekst.

Gotowy klip już krąży w mediach społecznościowych i zachęca do udziału w koncercie charytatywnym na rzecz 6-letniej Zuzi z Checheł w gm. Ropczyce, która cierpi na nieoperacyjnego guza pnia mózgu.

- Nagrywając ten klip chcieliśmy wesprzeć małą Zuzię i Jej Rodziców. Naszym celem jest to, by poprzez tę piosenkę informacja o potrzebującej dziewczynce dotarła na przysłowiowy koniec świata. By odzew i chęć pomocy spływała z każdej strony - mówią pomysłodawcy teledysku.

Wciąż można dołączyć do grona organizatorów koncertu i współtworzyć jego program. Osoby chętne proszone są o kontakt z ropczyckim Centrum Kultury - (0-17) 221 82 28. Koncert zaplanowano na 27 października.

Na leczenie oraz rehabilitację Zuzi trwa zbiórka pieniędzy na portalu zrzutka.pl - https://zrzutka.pl/3h4yj3. Potrzebne jest 800 tys. złotych, a zebrano już Ponad 440 tys. zł.

Teledysk dla Zuzi

Oceń ten artykuł
(14 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj