Iwona Olejnik o pożegnaniu lata w Rymanowie-Zdroju
Fot. Archiwum

"Pożegnanie lata w Podkarpackiej Stolicy Dzieci" - pod takim hasłem mali kuracjusze z Rymanowa-Zdroju będą się bawić w uzdrowiskowym Parku Nad Czarnym Potokiem.

W najbliższą niedzielę o godz. 13:00 imprezę rozpocznie częstowanie ogromnym tortem wszystkich, którzy odwiedzą kurort. Koncertować będą zespoły dziecięce z Podkarpacia. Swoje umiejętności zaprezentują też mali kuracjusze, bowiem w Rymanowie nie tylko się leczą, uczą w szkole sanatoryjnej, ale mają też możliwość ćwiczeń na różnych instrumentach muzycznych.

Hasło "Rymanów Zdrój Podkarpacka Stolica Dzieci" promuje kurort w całej Polsce. Rozszerza się też oferta lecznicza, między innymi dla dzieci z otyłością. Dzięki modernizacji pensjonatów Opatrzność i Gołąbek z oferty kurortu korzystają też dzieci w wieku przedszkolnym, które przyjeżdżają z opiekunami. Dzieci po 27-dniowym pobycie w uzdrowisku wracają do domów dużo zdrowsi i sprawniejsi - mówi Iwona Olejnik, prezes spółki uzdrowiskowej.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • PawełPener68 21 Wrz, 2019

    Zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 4 sierpnia 2015 r. w sprawie wykazu urzędowych nazw miejscowości i ich części [Dz.U. 2015 poz. 1636] prawidłowa pisownia nazwy miejscowości to "Rymanów-Zdrój", a nie "Rymanów Zdrój" czy "Rymanów – Zdrój”". Nazwy miejscowości z członem "Zdrój" powinno się pisać z łącznikiem i bez spacji. Szczegóły pod tym linkiem, na stronie Gminy Rymanów:
    * komentarz zawiera niedozwoloną treść

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj