Wyborcze obietnice Joanny Frydrych z KO
Fot. Facebook

Joanna Frydrych wraz z kandydatami do Sejmu i Senatu zainaugurowała dziś w Krośnie kampanię wyborczą Koalicji Obywatelskiej. Kandydatką do Senatu w okręgu nr 57 jest krośnianka Daria Balon, wieloletnia radna rady miasta.Wśród kandydatów na posłów startują z ramienia koalicji przedstawiciele wszystkich powiatów okręgu nr 22, którzy będą prezentowani na spotkaniach w gminach.

Jak powiedziała Joanna Frydrych sześciopunktowy program KO jest wypracowany z rozmów z Polakami. Dotyczy to takich zagadnień jak demokracja i służba zdrowia, w której źle się dzieje. Pacjent nie może czekać dłużej niż trzy tygodnie do lekarza specjalisty i godzinę na SORze. Szczególną wagę kandydatka do Sejmu przykłada do programu dla seniorów. Najstarsi mieszkańcy regionu powinni mieć zapewniona dzienną opieką w placówkach typu Wigor, by ich rodziny nie musiały rezygnować z pracy. Zapowiedziała też specjalną listę leków nowej generacji, z której seniorzy będą mogli korzystać bezpłatnie. Życzyła także powodzenia w nadchodzących wyborach wszystkim kandydatom do parlamentu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 14 Wrz, 2019

    Obiecanki cacanki i próby mieszania w głowach. Przecież oni rządzili przez 8 lat i co dali ludziom. Teraz się przechrzcili i skrywają przed wyborami swoje niszczące ideologie i polityki.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj