K. Feret o programie Koalicji Obywatelskiej
fot. mm

Politycy PiS, Koalicji Obywatelskiej i Koalicji Polskiej odbyli podczas minionego weekendu konwencje wyborcze.

Zdaniem dzisiejszego gościa Radia Rzeszów Krzysztofa Fereta, szefa podkarpackich struktur Nowoczesnej, propozycje przedstawione przez Koalicje Obywatelską są takimi, które - jeśli będą sukcesywnie realizowane - jest w stanie znieść budżet państwa.

Koalicja zapowiada mi.in. zmiany w dziedzinie służby zdrowia - maksimum 21 dni oczekiwania do lekarza specjalisty, 60 minut oczekiwania na lekarza w nagłych wypadkach, przywrócenie nocnych dyżurów na SOR, a także premię w wysokości 20 tysięcy złotych dla pracujących emerytów, czek w wysokości do 1000 złotych na sfinansowanie opieki nad seniorami oraz zrównanie płac kobiet i mężczyzn.

Według Krzysztofa Fereta zaproponowane przez PiS podniesienie płacy minimalnej mocno obciąży przedsiębiorców, co słabo rokuje realizację tej propozycji.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 09 Wrz, 2019

    Lanie wody i mieszanie w głowach Polakom. Nie dadzą się zapewne na to nabrać. Rządzili już przecież tyle lat (PO+ in.), więc dlaczego nie byli "tacy dobrzy" dla ludzi- raczej zabierali w różnych formach. Z wrogą retoryką ideologiczną, religijno- kościelną, liberalną i obyczajową zachowują chwilowo milczenie programowe bo teraz nie wypada...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj