Popularna aktorka teatralna i filmowa Adrianna Biedrzyńska wystąpiła w niedzielny wieczór na Scenie Teatralnej Polskiego Radia Rzeszów. Publiczności zgromadzonej w studiu im. Tadeusza Nalepy zaprezentowała spektakl muzyczny zatytułowany "Ada, to nie wypada", na który złożyły się piosenki z tekstami Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, a także utwory z "Kabaretu Starszych Panów".

Widzowie, w rozmowie z nami podkreślali, że piosenki, które zabrzmiały podczas spektaklu, są im bardzo bliskie, a wiele osób nie kryło wręcz wzruszenia. Adrianna Biedrzyńska powiedziała nam, że dobór piosenek, w których pojawiają się takie odwieczne tematy, jak miłość, czy cierpienie, nie był przypadkowy. Według aktorki, od tysięcy lat ludźmi targają podobne emocje, a w naszych czasach bolączką jest to, że nie potrafimy dbać o dobre relacje z osobami, którzy nas otaczają.

Spektakl muzyczny Adrianny Biedrzyńskiej był przedostatnią prezentacją Sceny Teatralnej Polskiego Radia Rzeszów w tym sezonie. W czerwcu zaprosimy publiczność na jeszcze jedno spotkanie z Melpomeną, a nowy sezon rozpoczniemy po wakacyjnej przerwie.

Adrianna Biedrzyńska po koncercie rozmawiała z Adamem Głaczyńskim

Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Czytany 2076 razy

1 komentarz

  • Małgorzata Mytych Małgorzata Mytych 25 Maj, 2017

    Wspaniała aktorka, interesująca kobieta , ma trudne przejścia za sobą podobnie jak ja, bardzo chciałabym zobaczyć ją na scenie na żywo.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj