Lidia Błądek kolejnym kandydatem Koalicji Obywatelskiej
fot. M.Domino

Zdzisław Gawlik przewodniczący podkarpackiej Platformy Obywatelskiej przedstawił kolejnego kandydata Koalicji Obywatelskiej. Z okręgu 54 obejmującego miasto Tarnobrzeg a także powiaty leżajski, niżański, stalowowolski i tarnobrzeski wystartuje Lidia Błądek. Była radna sejmiku podkarpackiego, przez trzy kadencje, reprezentowała Klub Prawa i Sprawiedliwości, a w ostatniej kadencji przeszła do klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jak podkreśla teraz zdecydowała się wystartować z Koalicji Obywatelskiej.

Przewodniczący podkarpackich struktur Platformy Obywatelskiej zapowiedział, że do piątku znane będzie nazwisko kandydata na senatora z okręgu 56 czyli obejmującego miasto Rzeszów oraz powiaty rzeszowski i łańcucki.

Kandydaci w pięciu senackich okręgach Podkarpacia mają reprezentować całą opozycję czyli Koalicje Obywatelską, PSL i Lewicę. Ze startu do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej zrezygnował Tomasz Kamiński były poseł dwóch kadencji Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 29 Sie, 2019

    To jest Pani skoczek po ugrupowaniach i partiach politycznych. Zmienia kolory chyba nie dla dobra Polski i Polaków. Najpierw rządziła i ustawiała w regionie w PiS.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj