Kolejka na pieszym przejściu granicznym w Medyce
Fot. Archiwum

Turyści wracający do Polski informują o długiej  kolejce oczekujących na wpuszczenie do Polski na przejściu pieszym w edyce. Jeden ze słuchaczy twierdzi, że w ciągu dwóch godzin kolejka przesunęła się zaledwie o kilka metrów.

W punkcie konsultacyjnym Straży Granicznej - koordynującym odprawy na wszystkich przejściach granicznych usłyszeliśmy, że Straż Graniczna i celnicy na pieszym przejściu w Medyce pracują normalnie, w takiej obsadzie jak zwykle. Celnicy potwierdzili, że czas oczekiwania na przekroczenie granicy pieszo, wynosi około 4 godzin. Jak tłumaczą to wynik ogromnego natężenia ruchu i powrotu z długiego weekendu.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Tomek Krakow 18 Sie, 2019

    To co sie dzieje tutaj to jest jakis dramat. Chaos jakiego nie widzialem, brak jakichkolwiek informacji, stoimy teraz z malymi dziecmi na upale i w ciagu godziny kolejka przesunela sie o 10 metrow. To jest naprawde budyjace ze nasza Straz Graniczna pracuje “normalnie” kiedy doskonale wiedzieli ze jest koniec dlugiego weekendu i to bylo do przewidzenia jak bedzie wygladala sytuacja. Szczegolnie ze w maju 2019 byl dokladnie taki sam dramat. Naprawde wstyd i dziadostwo.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj