J.Kaczyński apeluje w Stalowej Woli o głosowanie na PiS
Fot. jj

Obronimy Polskę, ale obronimy ją wtedy, jeżeli podejmiemy 13 października odpowiednie decyzje - podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński na niedzielnym pikniku rodzinnym w Stalowej Woli, apelując o wspieranie jego ugrupowania. "Jest jedna opcja - Prawo i Sprawiedliwość" - oświadczył.

Lider PiS podkreślił, że jego ugrupowanie nie pozwoli na to, aby polska rodzina została rozbita, a polskie dzieci były - jak mówił - "od przedszkola już demoralizowane i seksualizowane, aby im zabierano dzieciństwo". "Nie pozwolimy na narkotyki, nie pozwolimy na to, aby nasza ojczyzna stała się czymś, co po jakimś czasie będzie przypominało grupę ludzi, którzy nie wiedzą, co czynią" - powiedział.

 

"Obronimy Polskę, ale obronimy ją wtedy, jeżeli podejmiemy w październiku, 13 października tego roku odpowiednie decyzje" - powiedział prezes PiS. Zaapelował przy tym do wszystkich Polaków o wsparcie dla tych, którzy Polskę rozwijają i bronią - jak mówił - "polskiej wolności, polskiego obyczaju, polskiej tradycji i naszej religii".

 

"Wesprzyjcie PiS, bo to jest dziś jedyna droga. Po drugiej stronie jest to, co mogliście już zobaczyć, i nie wracajmy do tego. Ktoś kiedyś powiedział: +żeby było, jak było+. Szanowni państwo, to nie będzie tak, jak było - to będzie dużo gorzej" - przekonywał. "Jeszcze raz powtarzam: jest jedna opcja - Prawo i Sprawiedliwość" - oświadczył szef PiS.

(PAP)

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

5 komentarzy

 • Walter 23 Sie, 2019

  God Bless PIS zeby wygrali wybory i rzadzili nastepne 4-lata.. Swiat widzi jak bardzo dobrze PIS rzadzi w Polsce..

 • Walter 21 Sie, 2019

  PIS jest # 1 jest numer jeden..

 • Walter 21 Sie, 2019

  Super PIS jestescie numer jeden nie wazne co PO mowi.

 • Walter 19 Sie, 2019

  PIS #
  * komentarz zawiera niedozwoloną treść

 • walter 19 Sie, 2019

  Panie J. Kaczynski ty i twoja partia PIS jest #
  * komentarz zawiera niedozwoloną treść

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj