W Stalowej Woli odbędzie się dziś (niedziela) piknik rodzinny zorganizowany przez Prawo i Sprawiedliwość. Jego gośćmi mają być premier Mateusz Morawiecki, prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz była premier europoseł Beata Szydło. 

W całym kraju odbyło się już kilkadziesiąt taki spotkań, pierwszy piknik odbył się w miejscowości Gózd, a kolejne  m.in. Tokarni, Chełmie, Siemianowicach Śląskich, Stężycy Miedznej Murowanej, Dygowie, Zbuczynie i Ostrzeszowie.
Jak informują politycy PiS podczas takich spotkań politycy partii konsultują z lokalnymi społecznościami założenia programu Prawa i Sprawiedliwości. 

Piknik w Stalowej Woli to ostatnie tego typu spotkanie. Na przełomie sierpnia i września Prawo i Sprawiedliwość ma po wszystkich takich konsultacjach przedstawić swój program wyborczy i rozpocząć spotkania w formule konwencji wyborczych. 

Oprócz oficjalnych wystąpień, podczas pikniku w Stalowej Woli przewidziano również część przeznaczoną dla rodzin i dzieci - m.in. chodzące bajkowe maskotki, animacje czy występy artystyczne. Piknik odbędzie się na terenie parku miejskiego w Stalowej Woli, rozpocznie się o godzinie 12.00, potrwa do 17.00. Oficjalne wystąpienia polityków PiS zaplanowano na godzinę 13.00.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj