Około 140 osób zgłosiło się do udziału w jutrzejszej II edycji Szosowego Wyścigu Kolarskiego “Klasyk Boguchwały”. Pozostali chętni mogą dopisać się do listy jeszcze jutro w biurze zawodów czynnym od 10:00 do 12.00. Start i metę zlokalizowano na stadionie w Mogielnicy, zaś kolarze ścigać się będą malowniczymi trasami gminy Boguchwała, w sumie przejadą 55 km.

W związku z wyścigiem mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i czasowe wyłączenia dróg. Utrudnienia obejmą m.in. odcinek od stadionu w Mogielnicy w kierunku ronda w Niechobrzu i dalej do szkoły w Racławówce, dalej w kierunku Zabierzowa i skrzyżowania w Nosówce, utrudnienia też na drodze w kierunku Niechobrza tzw. "Szkotnia" i dalej w kierunku Krzyża Milenijnego. Najdłużej utrudnienia potrwają na drodze powiatowej Niechobrz Górny w kierunku Niechobrz Rondo do skrętu na Mogielnicę i dalej przez Mogielnicę w Kierunku Niechobrz Górny, kolarze przejadą trzy pętle.

Nad zabezpieczeniem trasy czuwać będą jednostki Policji oraz Ochotniczej Straży Pożarnej. Wyznaczone zostaną objazdy na wskazanych odcinkach:

- Mogielnica Stadion w kierunkach Niechobrz Rondo i Niechobrz Górny (12:30-15:30)

- Niechobrz Rondo – Racławówka Szkoła (12:30-12:50)

- Racławówka Szkoła - Zabierzów - Nosówka Skrzyżowanie (12:30-13:00)

- Nosówka – Zgłobień Szkoła, droga w kierunku Niechobrza tzw. "Szkotnia" i dalej droga "na Kąty" w kierunku Krzyża Milenijnego (12:30-13:20)

- Niechobrz Górny w kierunku Niechobrz Rondo (droga powiatowa) do skrętu na Mogielnicę i dalej przez Mogielnicę w Kierunku Niechobrz Górny (kolarze wykonują trzy pętle 12:30-15:30)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj