K. Wróblewska o lataniu M.Kuchcińskiego, energii i braku lekarstw
fot. mm

Posłanka PiS Krystyna Wróblewska nie widzi problemu w tym, że marszałek sejmu zabierał na pokład rządowego samolotu swoją rodzinę. Po nagłośnieniu sprawy Marek Kuchciński zdecydował, że pokryje koszty przelotów członków swojej rodziny i przeznaczy je na cele charytatywne. Zdaniem poseł Wróblewskiej - nie musiał tego robić. Przecież często rządowymi samolotami z prezydentem albo marszałkiem senatu latają także dziennikarze - argumentowała na naszej antenie poseł Krystyna Wróblewska.

Dziś mija termin składania oświadczeń potwierdzających uprawnienie do zamrożenia cen energii. Mogą to zrobić przedsiębiorcy, szpitale i jednostki samorządu terytorialnego. Poseł Wróblewska powiedziała, że rząd robi wszystko, aby zabezpieczyć odbiorców prądu przed podwyżkami cen. Różnice w rozliczeniach, wynikające ze zmiany cen i stawek opłat będą uwzględniane w tzw. fakturach korygujących.

Komentując sprawę braku leków w aptekach poseł Wróblewska powiedziała, że to nie jest kryzys lekowy w Polsce, ale całej Europie. Wziął się stad, że 300 chińskich fabryk, które produkowały składniki do leków zostało zamkniętych.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj