Za parking na Jasionce zapłacimy od połowy sierpnia. Ile?
fot. M. Iwanicka

Za postój na parkingu przed lotniskiem w Jasionce od połowy sierpnia trzeba będzie zapłacić. Za godzinę 7 zł. Doba liczona od 5 godziny będzie kosztować 39 zł. To cennik opłat na parkingu krótkoterminowym położonym na wprost głównego terminala na 600 miejsc.

Dla podróżnych przygotowywany jest też parking długoterminowy na 300 miejsc postojowych. Za pozostawienie auta na 8 dni trzeba będzie zapłacić 69 zł, na 15 dni – 129 zł.

Obsługą i prowadzeniem parkingu na lotnisku w Jasionce będzie zajmowała się firma APCOA, która obsługuje też parking lotniskowy w Poznaniu i Szczecinie. Osoba, która wjedzie na parking przy szlabanie, będzie pobierać bilet, równocześnie kamera sczyta numer rejestracyjny pojazdu, który zostanie wydrukowany na nim. Przed wyjazdem należy uiścić opłatę za postój w jednym z dwóch kas. Będą ustawione prze głównym terminalem. Zapłacimy w nich  zarówno banknotami, bilonem czy kartą.

Przy wyjeździe szlaban otworzy się automatycznie, bez konieczności wsuwania biletu do automaty, dzięki kamerom, które rozpoznają numer rejestracyjny samochodu.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • johnn 05 Lip, 2019

    Nie dość że z Jasionki są ch*j nie kierunki i połączenia to jeszcze wprowadzają opłaty za parking. Brawo Wy! Konkretne kierunki mają Katowice a Jasionka się podnieca że im słupki skoczyły. ŚMIECH NA SALI!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj