Przyjmują zgłoszenia do konkursu Ro©kowa Noc 2020
fot. archiwum

Od dziś przyjmowane są zgłoszenia do konkursu Rockowa Noc 2019. W ramach Rockowej Nocy młode zespoły muzyczne mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności podczas koncertu na rzeszowskich bulwarach, oraz nawiązać kontakt z wytwórniami płytowymi.

Nagrodą główną konkursu jest 3 tys. zł, 36 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas wydarzenia Ro©kowa Noc 2020 oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy.

Ponadto przyznana zostanie nagroda za najbardziej oryginalną aranżację utworu Tadeusza Nalepy lub zespołu Breakout. To 18 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas jednego z wydarzeń organizowanych przez Estradę Rzeszowską w przyszłym roku oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy.

Aby wziąć udział w konkursie należy uzupełnić formularz kontaktowy oraz przesłać dwa utwory własnego autorstwa do 31 lipca 2019 pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W finale wystąpi pięć zespołów, które wybierze jury spośród nadesłanych zgłoszeń.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.rockowanoc.pl

XIV edycja konkursu odbędzie się 24 sierpnia.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj