Finałowy koncert Brave Kids już w najbliższą niedzielę
fot. Piotr Spigiel

Wspólny spektakl, przygotowany przez dzieci zakończy projekt Brave Kids w Rzeszowie. Finał, który odbędzie się o 17:00 to przedstawienie złożone z dwóch części. W pierwszej wystąpią dzieci z Rzeszowa, które przez tydzień poznawały elementy kultury przybyłych gości z Indii, Hongkongu oraz Ukrainy. W drugiej części widzowie zobaczą barwny, międzykulturowy spektakl przygotowany przez gości.

Przypomnijmy, że od ponad dwóch tygodni, 30 dzieci, młodzież i wolontariusze uczestniczą w Rzeszowie w projekcie Brave Kids. Do stolicy Podkarpacia przyjechali z Indii, Hongkongu i ukraińskiego Donbasu. Większość z nich jest po raz pierwszy w Polsce.

Dodajmy, że tegoroczna, dziesiąta edycja, poza Rzeszowem, odbywa się także we Wrocławiu, Lesznie, Wałbrzychu i Radziejowicach. Łącznie do Polski przyjechało 150 młodych artystów z różnych zakątków globu. Finałem wizyty odważnych dzieci w Polsce będą dwa wyjątkowe spektakle przygotowane specjalnie na tę okazję. Zobaczymy je na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu 7 i 9 lipca. 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj