Zgłoś zmianę w organizacji ruchu
Fot. Archiwum

Mieszkańcy Stalowej Woli mogą zgłosić swoje propozycje zmiany organizacji ruchu w mieście. Z taką inicjatywą wystąpił radny Andrzej Kochan, przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Miasta. Jeśli ktoś widzi potrzebę postawienia gdzieś np. znaku drogowego, lustra czy progu zwalniającego powinien napisać do radnego. Propozycje przyjmowane są do końca sierpnia.

Na wrzesień zaplanowano posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, podczas którego zweryfikowane zostaną wnioski mieszkańców. Następnie członkowie komisji wraz z szefem stalowowolskiej drogówki wezmą udział w wizji lokalnej miejsc, wskazanych przez mieszkańców.

Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego zapewnia, że podczas wakacji wzmożone zostaną patrole policji na błoniach nadsańskich, w okolicy wodnego placu zabaw i parku linowego. Można również zgłaszać miejsca niebezpieczne w mieście, gdzie powinny pojawiać się stróże prawa.

Swoje propozycje można zgłaszać do przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj