Już jutro, po raz 29, punktualnie o godz. 9:00 rozpoczniemy naszą letnią audycję Radio Biwak. Chcemy towarzyszyć Państwu na szlakach wakacyjnych i turystycznych, opowiadając o wszystkim tym, co może zainteresować urlopowiczów.

W lipcu - przede wszystkim o wielokulturowości, co się wiąże z Polakami rozsianymi po całym świecie i kulturą krajów, w których zamieszkali. W sierpniu - w związku z rocznicami dotyczącymi II wojny światowej, przede wszystkim będziemy opowiadać o miejscach związanych z historią i ludziach, którzy interesują się militariami i wojskiem. A przez dwa miesiące polskojęzyczni korespondenci z 6 krajów związanych z przyszłą trasą Via Carpathia będą przybliżać nam ciekawostki dotyczące turystyki czy kultury.

Będziemy także gotować regionalne i tradycyjne potrawy, zachęcać do leśnych wędrówek, podpowiemy gdzie pojechać na wycieczkę rowerową, jak spędzić weekend w dobrym towarzystwie, ale także jakie zwyczaje - czasem zaskakujące - obowiązują w różnych krajach. Odsłonimy również trzy murale Radia Biwak: nad Jeziorem Solińskim, w Gorajcu podczas festiwalu Folkowisko oraz w Krośnie.

Na Radio Biwak zapraszamy od poniedziałku do soboty w godz. od 9:00 do 12:00.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj