Internetowy profil Nadleśnictwa Baligród nagrodzony
fot. F. Kaczanowski RDLP Krosno

Dwie nagrody w ogólnopolskim konkursie Power of Content Marketing Awards zdobyły profile prowadzone przez leśników. Srebro otrzymali administratorzy profilu Nadleśnictwa Baligród, a złoto prowadzący główny profil Lasów Państwowych.

Podczas uroczystej gali  Power of Content Marketing Awards, dawniej Szpalty Roku, organizatorzy konkursu podkreślili, że nadleśnictwo Baligród otrzymuje nagrodę za naturalne, pasjonujące podejście do tematyki leśnej.

Profil tworzą Kazimierz Nóżka oraz Marcin Scelina, którzy zasłynęli nie tylko w Polsce z niezwykłych filmików opowiadających o życiu lasu i jego mieszkańców.

Administratorzy profilu Lasów Państwowych otrzymali złote wyróżnienie „za rzetelną komunikację, a także  autentyczny przekaz budujący zaangażowanie”.

Wszystkie nadleśnictwa z terenu RDLP w Krośnie prowadzą profile FB i rocznie publikują  tysiące postów związanych z gospodarką leśną, pracą leśników i działaniami, które Lasy Państwowe prowadzą dla społeczeństwa.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 19 Sie, 2019
  Kolejna nagroda dla filmowego "Łukasiewicza"
  Kolejna nagroda dla filmowego "Łukasiewicza"
  Kolejny sukces wyprodukowanego przez krośnieńską telewizję Obiektyw filmu pt. "Łukasiewicz nafciarz romantyk". Dokument opowiadający historię początku przemysłu naftowego na Podkarpaciu,...
 • 04 Sie, 2019
  Warsztaty z bezpiecznego korzystania z Internetu
  Warsztaty z bezpiecznego korzystania z Internetu
  Mieszkańcy podmieleckiej gminy Tuszów Narodowy będą się uczyć bezpiecznego i mądrego korzystania z Interentu. Gmina rozpoczęła rekrutację chętnych do udziału...
 • 29 Lip, 2019
  Słynni blogerzy chwalą Podkarpacie
  Słynni blogerzy chwalą Podkarpacie
  Podkarpacie jest bardzo przyjazne dla podróżujących rodzin - przekonywali w Rzeszowie Maria i Jakub Paskowie. Autorzy najpopularniejszego w Polsce bloga...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj