Zaproś artystów Brave Kids do domu. Masz ostatnią szansę
fot. Piotr Spigiel

Jutro mija termin zgłaszania się rodzin, które chciałyby gościć w swoich domach dzieci w ramach projektu Brave Kids. W dniach od 15 do 30 czerwca w Rzeszowie będą przebywać dzieci z Hong Kongu, Indii i Ukrainy.

Organizatorzy poszukują łącznie 16 rodzin. W domach rzeszowian będą gościć także wolontariusze z Hong Kongu i Indii, którzy przyjadą do Polski i będą pomagać w organizacji drugiej edycji projektu Brave Kids w Rzeszowie. Zgłaszać można się na stronie internetowej – www.bravekids.eu.

Brave Kids to projekt edukacyjno-artystyczny w czasie którego najmłodsi uczestniczą w warsztatach i spotkaniach, wymieniają się umiejętnościami artystycznymi, a także przygotowują widowiskowe spektakle. W czasie wolnym zwiedzają, poznają kulturę, język czy choćby regionalne potrawy.

Tegoroczna, dziesiąta edycja, poza Rzeszowem, odbędzie się we Wrocławiu, Białymstoku, Lesznie, Wałbrzychu i Radziejowicach. Łącznie do Polski przyjedzie 150 młodych artystów z różnych zakątków globu. Finałem wizyty odważnych dzieci w Polsce będą wyjątkowe spektakle przygotowane specjalnie na tę okazję.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj