Bronisław Komorowski w Rzeszowie przekonywał do głosowania na KE
fot. O.Hałabud

W Rzeszowie były prezydent Polski Bronisław Komorowski poparł Koalicję Europejską. Powiedział, że wybór przez Polskę kierunku na zachód przynosi wspaniałe efekty. Jak podkreślał ważne jest, aby do europarlamentu dostali się ludzie zaangażowani w rozwój kraju i przekonani, że szansa rozwoju Polski wiąże się jest z obecnością w Unii.

Bronisław Komorowski powiedział, że obecna pozycja naszego kraju w Unii Europejskiej została osłabiona poprzez działania obecnej władzy. Prezydent Komorowski przekonywał, że Koalicja Europejska jest dobrym projektem. Jego zdaniem to pokazuje światu, że Polacy są zdolni do porozumiewania się na rzecz strategicznych interesów kraju.

Były prezydent był też przekonany, że Koalicja Obywatelska wygra w wyborach wyścig do Parlamentu Europejskiego. Najnowsze badania, jak zauważył, wskazują na przewagę Koalicji nad partią rządzącą.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

3 komentarzy

  • Walter 21 Maj, 2019

    Lepiej by bylo w restauracji SOWA I PRZYJACIELE.

  • Walter 18 Maj, 2019

    Bronek i Bolek idzie lasu bielic chamskie komunisty.

  • Observator 17 Maj, 2019

    Wciskanie ciemnoty mieszkańcom Rzeszowa i Podkarpacia, bo pachnie ta europejska kasa i przywileje. Okazuje się, że już wygrali bez głosów wyborców...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj