Podniesienie jakości usług w sektorze przedsiębiorstw, administracji publicznej i służby zdrowia, to cel umowy o współpracy pomiędzy Zeto rzeszowską firmą informatyczną, a międzynarodowym koncernem Ricoh. Korzyści są obustronne.

Ryszard Rzym prezes Zeto ma nadzieję, że dzięki temu rzeszowska spółka znajdzie się na rynku europejskim.Tomasz Nazaruk prezes Ricoh Polska uważa, że umowa przyczyni się do usprawnienia rozwiązań i usług, które usprawniają interakcje między ludźmi, a informacjami.

Ricoh to globalna firma z branży technologicznej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym, rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group, z centralą w Tokio, działa w ponad 200 krajach i regionach.

Rzeszowska spółka Zeto zajmuje się systemami informatycznymi, aplikacjami mobilnymi, zarządzaniem i budową infrastruktury IT, sprzętem informatycznym oraz consultingiem i szkoleniami. Obsługuje sektor przedsiębiorstw, administracji publicznej i służby zdrowia.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj