Marszałek Kuchciński w Przemyślu o kandydatach PiS do PE
Fot. Marek Cynkar

Marek Kuchciński, marszałek Sejmu RP rekomendował w Przemyślu kandydatów partii rządzącej do Parlamentu Europejskiego. Mówił o wiarygodności jako jednym z głównych powodów, dla którego Polacy powinni na nich głosować.

Przypomniał spełnione obietnice wyborcze, między innymi wdrożone programy zabezpieczające socjalnie polskie rodziny i programy zabezpieczające państwo w przestrzeni między innymi energetycznej oraz obronnej. W opinii marszałka stawką w kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego są nie tylko pieniądze na rozwój, ale też idea i wartości.

Toczący się spór, w który wciągnięto Kościół katolicki i podważono wartości życia rodzinnego wywołuje chaos i osłabia Polskę. Polska demokracja i niepodległość są kulawe. Wymagają naprawy. Na przeszkodzie w opinii marszałka Sejmu RP stoi celowa dezinformacja kierowana także z zagranicy.

Marek Kuchciński zaapelował do zebranych, by nie dawali się oszukiwać, by nie ulegali propagandzie i dezinformacji, by z rezerwą podchodzili do newsów, zwłaszcza prywatnych mediów. W jego opinii interesy państwa polskiego najlepiej zabezpieczane są przez obecny obóz rządowy.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Paweł 12 Maj, 2019

    "Marek Kuchciński zaapelował do zebranych, by nie dawali się oszukiwać, by nie ulegali propagandzie i dezinformacji, by z rezerwą podchodzili do newsów, zwłaszcza prywatnych mediów." Oczywiście - prawdę objawioną przekazują tylko media państwowe, z TVP na czele :P

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj