W. Kosiniak Kamysz w Rzeszowie o projekcie "Emerytura bez podatku"
fot. W. Wójcik

Do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego namawiał dziś w Rzeszowie prezes PSL Władysław Kosiniak Kamysz. Jak mówił, są to wybory które, jak mówił zdecydują o przyszłości Polski i Europy. 

Lider ludowców zaapelował do obozu rządzącego o przeprowadzenia prac nad złożonym w Sejmie przez PSL projektem "Emerytura bez podatku". Zakłada on likwidację obciążeń emerytów i rencistów podatkiem dochodowym od osób fizycznych oraz składką na ubezpieczenie zdrowotne: " To wielka inwestycja w naszych rodziców dziadków i osoby w dostojnym wieku. Nie wejdziemy w żadną koalicje  przedwyborczą ani powyborczą, która nie zagwarantuje realizacji tego projektu" - mówił Władysław Kosiniak Kamysz.

Lider ludowców przyjechał na Podkarpacie by wesprzeć w kampanii przed wyborami do parlamentu Europejskiego lidera regionalnej listy Koalicji Obywatelskiej, Czesława Siekierskiego z PSL.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

2 komentarzy

  • Walter 10 Maj, 2019

    Kamysz lepiej jedz do Moskwy i tam siej propagande.
    * komentarz zawiera niedozwoloną treść

  • Observator 09 Maj, 2019

    Europa była, jest i będzie. Chyba, że rozsadzą ją swą polityką i ideologią lewacy i ludowcy. Ludowcy współrządzili najpierw z SLD a ostatnio przez 8 lat z PO więc dlaczego nie znieśli podatków od emerytur? Mogli się wówczas popisaćłeczeństwo Podkarpacia nie rozumie dlaczego narzuca się i preferuje na listy kandydata obcego z woj. świętokrzyskiego!!! Mamy przecież swoich mądrych ludzi.
    * komentarz zawiera niedozwoloną treść

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj