Narodowcy w PE chcą walczyć o suwerenność Polski
Fot. Olga Hałabud
  1. Kandydaci do Parlamentu Europejskiego Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy, zapowiedzieli dziś w Rzeszowie, że będą walczyć o suwerenność Polski. Chcą naprawiać wszystko, co ich zdaniem jest złe i psuje kraje europejskie.

Lider podkarpackich struktur partii Wolność, Damian Bańka skrytykował nowo przyjętą dyrektywę o prawach autorskich. Jego zdaniem zmiany spowodują, że udostępnianie linków na portalach będzie opodatkowane. Jego zdaniem jest to ograniczenie wolności obywatelskiej.

Damian Bańka krytykuje również pomysł stworzenia armii Unii Europejskiej. Jego zdaniem spowoduje to utratę suwerenności kraju.

Natomiast kandydat na europosła Andrzej Zapałowski zapowiedział, że w Europarlamencie będzie bronić spraw polskich rolników. Zwrócił uwagę na lukę w przepisach unijnych, która umożliwia sprowadzenie taniej żywności z Ukrainy.

Zapałowski uważa również, że Unia Europejska nie może ograniczać dostępu do broni, każdy unijny kraj powinien indywidualnie regulować te kwestie.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 07 Maj, 2019

    Jacy to narodowcy. Są to ludzie oderwani od rzeczywistości i uprawiający politykierstwo i mieszający w głowach przed wyborami.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj