Lider PSL zaprezentował podkarpacką "jedynkę" w eurowyborach
Fot. Roman Adamski

Władysław Kosiniak-Kamysz zaprezentował w Rzeszowie Czesława Siekierskiego, otwierającego podkarpacką listę Koalicji Europejskiej w eurowyborach.

Lider Polskiego Stronnictwa Ludowego powiedział, że polityk startujący z pierwszego miejsca na Podkarpaciu ma za sobą duże doświadczenie, zwłaszcza w sferze rolnej. Jego zdaniem kandydat "jest osobą godną zaufania i chyba najbardziej pracowitym polskim europosłem".

Siekierski jest świętokrzyskim eurodeputowanym od 2004 roku. Od pięciu lat przewodniczy komisji rolnictwa w Parlamencie Europejskim.

Pochodzący spod Połańca Czesław Siekierski zaznaczył, że od 1994 roku związany jest z Podkarpaciem.

"Zrealizowaliśmy tu mnóstwo projektów ze środków PHARE'owskich" - stwierdził polityk. Dodał, że jego nazwisko z tygodnia na tydzień jest coraz bardziej rozpoznawalne w tej części kraju.

  1. Eurowybory odbędą się 26 maja.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

2 komentarzy

  • Observator 06 Kwi, 2019

    Następny skoczek liczący na naiwność wyborców z Podkarpacia. Świętokrzyskie i Małopolskie dałoby mu aut. Podkarpacie to mądrość i raczej nie uda się ten manewr. Mówi, że był ileś tam razy na Podkarpaciu, a więc jest z tą Ziemią związany- bardzo śmieszne to. Ludzie widzą tu zapachy i smaki głębokiej komuny.

  • Walter 06 Kwi, 2019

    Judasze chca Polske sprzedac. Kamysz ty dupku komunistyczny.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj