Urzędy Skarbowe wyciągają rękę do podatników. Jutro (sobota) przeprowadzona zostanie ogólnopolska akcja "Twój e-PIT w galerii handlowej".

To propozycja dla wszystkich, którzy nie potrafią samodzielnie rozliczyć się się z fiskusem. W wybranych galeriach handlowych w całym kraju pracownicy Urzędów Skarbowych będą czekać na osoby składające roczną deklarację podatkową.

Wyjaśnią wątpliwości związane z rozliczeniem PIT czy korzystaniem z ulg podatkowych i odliczeń, a co najważniejsze - pomogą skorzystać z nowej usługi Twój e-PIT. Wystarczy mieć z sobą: zeszłoroczne rozliczenie PIT lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2017 roku, aktualne informacje o dochodach oraz kwotę nadpłaty lub niedopłaty podatku z ostatniego rocznego rozliczenia.

Akcja "Twój e-PIT w galerii handlowej" zorganizowana zostanie w 75 centrach handlowych w kraju w godzinach od 12:00 do 20:00. Na Podkarpaciu z pomocy pracowników skarbówki można będzie skorzystać w 7 miejscach.

W Rzeszowie to galerie handlowe "Millenium Hall" i "Nowy Świat", w Mielcu - "Navigator", w Przemyślu - "Sanowa", w Stalowej Woli "VIVO"w krośnieńskiej galerii "Krosno", oraz tarnobrzeskiej galerii "Park Handlowy".

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

 • 12 Lis, 2019
  Rzeszowski sędzia bez immunitetu
  Rzeszowski sędzia bez immunitetu
  Sąd dyscyplinarny przy Sądzie Apelacyjnym w Katowicach zgodził się na uchylenie immunitetu sędziemu rzeszowskiego Sądu Apelacyjnego w stanie spoczynku Edwardowi...
 • 12 Lis, 2019
  Jastkowice uczciły swojego bohatera
  Jastkowice uczciły swojego bohatera
  W Jastkowicach w powiecie stalowowolskim odsłonięto tablicę upamiętniającą żołnierza września 1939, kaprala Franciszka Dziubę. Mieszkaniec Jastkowic był żołnierzem dywizjonu przeciwpancernego...
 • 11 Lis, 2019
  Święto Niepodległości w kolekcjonerstwie
  Święto Niepodległości w kolekcjonerstwie
  "Święto Niepodległości w kolekcjonerstwie" to temat wystawy przygotowanej w Krośnie przez Oddział Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego. W bibliotece Państwowej Wyższej Szkole...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj