Urzędy Skarbowe wyciągają rękę do podatników. Jutro (sobota) przeprowadzona zostanie ogólnopolska akcja "Twój e-PIT w galerii handlowej".

To propozycja dla wszystkich, którzy nie potrafią samodzielnie rozliczyć się się z fiskusem. W wybranych galeriach handlowych w całym kraju pracownicy Urzędów Skarbowych będą czekać na osoby składające roczną deklarację podatkową.

Wyjaśnią wątpliwości związane z rozliczeniem PIT czy korzystaniem z ulg podatkowych i odliczeń, a co najważniejsze - pomogą skorzystać z nowej usługi Twój e-PIT. Wystarczy mieć z sobą: zeszłoroczne rozliczenie PIT lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2017 roku, aktualne informacje o dochodach oraz kwotę nadpłaty lub niedopłaty podatku z ostatniego rocznego rozliczenia.

Akcja "Twój e-PIT w galerii handlowej" zorganizowana zostanie w 75 centrach handlowych w kraju w godzinach od 12:00 do 20:00. Na Podkarpaciu z pomocy pracowników skarbówki można będzie skorzystać w 7 miejscach.

W Rzeszowie to galerie handlowe "Millenium Hall" i "Nowy Świat", w Mielcu - "Navigator", w Przemyślu - "Sanowa", w Stalowej Woli "VIVO"w krośnieńskiej galerii "Krosno", oraz tarnobrzeskiej galerii "Park Handlowy".

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj