Podkarpaccy fotograficy nagrodzeni w Londynie
Fot. Przemysław Niepokój-Hepnar

Podkarpaccy fotograficy z nagrodami i wyróżnieniami na prestiżowym konkursie fotograficznym Fine Art Photography Awards (FAPA) w Londynie. Krośnieński fotografik Przemysław Niepokój Hepnar został nagrodzony w kategorii profesjonalnej. Zdobył II nagrodę w dziedzinie fotografii ulicznej oraz dwa wyróżnienia. Wszystkie zdjęcia wykonane zostały na Wołyniu w serii "Strong winter in Volyn".

Z kolei w kategorii amatorów III nagrodę i dwa wyróżnienia zdobył Tomasz Okoniewski z Korczyny za fotoreportaż z wypału węgla drzewnego w Bieszczadach. Agnieszka Mac Uchman z Albigowej otrzymała dwa wyróżnienia za portret i akt.

Na Fine Art Photography Awards (FAPA) wpłynęło 6335 zgłoszeń z 89 krajów świata.

Przemysław Niepokój-Hepnar jest absolwentem Krakowskiej Akademii Fotografii i studentem grafiki komputerowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ma na swoim koncie wiele nagród na konkursach międzynarodowych, m.in. w International Photography Awards, w środowisku branżowym określanym mianem "Oskarów".

Tomasz Okoniewski z wykształcenia historyk, dziennikarz i pasjonat fotografii, ma na swoim koncie również wiele nagród ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Srebrny Medal Psa (The Photographic Society of America).

Agnieszka Mac-Uchman z Albigowej z zawodu jest grafikiem a z zamiłowania fotografem - członkiem Foto-Klubu w Łańcucie oraz Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Kliknij aby powiększyć fotografię Okoniewski.jpg
Fot. Tomasz Okoniewski

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj