Podkarpaccy fotograficy nagrodzeni w Londynie
Fot. Przemysław Niepokój-Hepnar

Podkarpaccy fotograficy z nagrodami i wyróżnieniami na prestiżowym konkursie fotograficznym Fine Art Photography Awards (FAPA) w Londynie. Krośnieński fotografik Przemysław Niepokój Hepnar został nagrodzony w kategorii profesjonalnej. Zdobył II nagrodę w dziedzinie fotografii ulicznej oraz dwa wyróżnienia. Wszystkie zdjęcia wykonane zostały na Wołyniu w serii "Strong winter in Volyn".

Z kolei w kategorii amatorów III nagrodę i dwa wyróżnienia zdobył Tomasz Okoniewski z Korczyny za fotoreportaż z wypału węgla drzewnego w Bieszczadach. Agnieszka Mac Uchman z Albigowej otrzymała dwa wyróżnienia za portret i akt.

Na Fine Art Photography Awards (FAPA) wpłynęło 6335 zgłoszeń z 89 krajów świata.

Przemysław Niepokój-Hepnar jest absolwentem Krakowskiej Akademii Fotografii i studentem grafiki komputerowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ma na swoim koncie wiele nagród na konkursach międzynarodowych, m.in. w International Photography Awards, w środowisku branżowym określanym mianem "Oskarów".

Tomasz Okoniewski z wykształcenia historyk, dziennikarz i pasjonat fotografii, ma na swoim koncie również wiele nagród ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Srebrny Medal Psa (The Photographic Society of America).

Agnieszka Mac-Uchman z Albigowej z zawodu jest grafikiem a z zamiłowania fotografem - członkiem Foto-Klubu w Łańcucie oraz Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

 • 22 Sty, 2019
  Płk. D.Słota o szkoleniu PBOT
  Płk. D.Słota o szkoleniu PBOT
  Żołnierze 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej rozpoczęli  trzeci rok szkolenia we wszystkich batalionach lekkiej piechoty. Jak poinformował dzisiejszy gość Polskiego...
 • 21 Sty, 2019
  Pisali opowiadania o misiach
  Pisali opowiadania o misiach
   Stu uczniów Szkoły Podstawowej nr. 5 w Przemyślu rywalizowało w pisaniu najciekawszego opowiadania o misiu.  Twórczość taka  rozwija u młodych...
 • 21 Sty, 2019
  Spór o szefa sejmikowej Komisji Rewizyjnej trwa
  Spór o szefa sejmikowej Komisji Rewizyjnej trwa
  Przewodniczący podkarpackiej Platformy Obywatelskiej poseł Zdzisław Gawlik zapowiedział,że klub Koalicji Obywatelskiej będzie nadal zgłaszał Andrzeja Szlęzaka na szefa sejmikowej Komisji...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj