Bezpłatne badania z okazji Dnia Kobiet
grafika www.nfz-rzeszow.pl

Bezpłatne badania dla pań w Rzeszowie (piątek 8 marca). W taki sposób Dzień Kobiet świętować będą Wojewódzki Zespół Specjalistyczny przy ul. Warzywnej oraz Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 przy ul. Fredry. W obu placówkach będzie można wykonać badanie cytologiczne, a w ZOZ nr 2 również mammografię. 

Zakres badań jest dużo szerszy, to m.in. pomiar ciśnienia i glukozy, konsultacje diabetologiczne, nauka samobadania piersi na fantomach, bony na bezpłatne badania: morfologia, żelazo, lipidogram, ALT, AST,  analiza składu ciała (BMI i tkanki tłuszczowej), konsultacje kosmetyczne i zabiegi pielęgnacyjne, instruktarz pielęgnacji noworodka, zniżkowe karnety na badania densytometryczne oraz  wykład „Ergonomia życia” + 16 gratisowych karnetów na instruktarz ćwiczeń na sali gimnastycznej. 

Szczegółowe informacje na plakatach i na stronie Narodowego Funduszu Zdrowia, który włącza się do akcji. W przychodniach będzie można porozmawiać z pracownikami NFZ o sprawach związanych z m.in. leczeniem, ubezpieczeniem i programami profilaktycznymi. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj