#nieIDEALNI pokazali siłę. Warsztaty dla młodzieży w szkole w Horyńcu Zdroju
fot. www.facebook.com/nieidealniprojekt

W miniony piątek (1.03) w Szkole Podstawowej w Horyńcu Zdroju odbyły się warsztaty "#nieIDEALNI - bądź sobą!". Projekt ten ma na celu kształtowanie pozytywnej samooceny wśród młodzieży, walkę z kompleksami oraz zachęcenie ich do odkrycia siebie - życia z pasją.

Wydarzenie zorganizowane zostało przeze trzech młodych ludzi: Mateusza Skibickiego, założyciela Projektu #nieIDEALNI oraz lidera składu projektowego, Bartosza Szponda i Jakuba Webera. Chłopaki realizowali Projekt na ogólnopolskiej platformie do tworzenia projektów społecznych," Zwolnieni z Teorii". 

Twórcom udało się nawiązać współpracę z ponad 40 partnerami, zebrać budżet kilkukrotnie większy niż założono na początku i zaprosić prelegentów.

Od rana w Szkole Podstawowej w Horyńcu-Zdroju odbywały się warsztaty odnośnie kształtowania pozytywnej samooceny, a o godzinie 11:00 - 14:45 trwał główny event. Uczestnicy mogli wysłuchać wystąpień prelegentów, a zarazem porozmawiać z nimi, uzyskać cenne wskazówki, a może i nawet postawić pierwszy krok w kierunku realizacji własnych marzeń - w Strefie Inspiracji.

W warsztatach uczestniczyło ponad 300 osób.

Relacja z warsztatów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj