W Teatrze Wandy Siemaszkowej wieczorem zakończenie tegorocznych Rzeszowskich Spotkań Karnawałowych. Wydarzeniem wieczoru będzie koncert znanego pianisty i kompozytora jazzowego młodego pokolenia Pawła Kaczmarczyka.

Dotychczas nagrał on sześć świetnie przyjętych albumów. Przyniosły mu liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in.: nominację do Fryderyka, sześć zwycięstw w plebiscycie Jazz Top magazyny „Jazz Forum” oraz nagrody radiowej Trójki i Gazety Wyborczej. Koncert Pawła Kaczmarczyka o godz. 20:00.

Natomiast o godz. 18:00 uroczysty finał pierwszej edycji Teatralnego Speed Datingu, na który w ramach nowej inicjatywy Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie – Sceny Nowej Dramaturgii – przyjechali artyści z całej Polski. Reżyserzy z co najmniej dwiema realizacjami teatralnymi na koncie oraz autorzy tekstów dramatycznych, prozy, reportaży i poezji dobrali się w pary.

Podczas spotkań przypominających "szybkie randki" pracowali nad wspólną wizją spektaklu, który będzie miał szansę zaistnieć na deskach rzeszowskiego teatru. Dziś przedstawią swoje pomysły.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj