R. Majka krytycznie o pracy polskich parlamentarzystów
fot. M. Cynkar

Poseł niezrzeszony z Przemyśla - Robrert Majka krytycznie o pracy polskich parlamentarzystów. Jego zdaniem większość znajdujących się tam osób nie zastanawia się jak służyć państwu ale jak wystartować w najbliższych wyborach.

Podkreślał, że on jak państwowiec stara się rzetelnie wypełniać poselski mandat.

Gość Polskiego Radia Rzeszów ocenił, że na polskiej scenie politycznej trwa walka dwóch plemion: Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej.

Robert Majka w Sejmie zajął miejsce Wojciecha Bakuna z Kukiz 15, który podczas ostatnich wyborów samorządowych został prezydentem Przemyśla.

Oceń ten artykuł
(11 głosów)

Artykuły powiązane

2 komentarzy

  • Observator 25 Sty, 2019

    Piękna mowa i wywody nowego Pan Posła. Jednak posłowie oceniani są po ich dokonaniach na rzecz dobra ludzi i RP. Okaże się w tym przypadku po jakimś czasie wypełniania tak ważnej i odpowiedzialnej funkcji posła RP. Łatwo jest kogoś krytykować i obwiniać, gorzej wykazać się samemu pomijając zwykłe filozoficzne mowy nakierowane na- to oni winni. Co do wspominanej demokracji zapożyczonej ze Szwajcarii to życzę zdrowia, a może najlepiej dokonania próby tam na miejscu...

  • Ksawery 24 Sty, 2019

    Satysfakcją jest słuchać wypowiedzi takiego polityka, który jest od 40 lat NIEZŁOMNYM POLAKIEM-PATRIOTA ! Trybun Jerzy Zięba, znany w Polsce i na świecie coach, naturopata, inspirator powołania w Polsce Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej w 2017 r., który biochemię medyczną ma w małym paluszku u "lewej nogi" oświadczył publicznie, ze potrzebuje 400 ( korekta 320) uczciwych Polaków-Patriotów, aby zmienić system poprzez wprowadzenie SZWAJCARSKIEJ DEMOKRACJI, KTÓRA JEST SZANSĄ - ROZWOJU I WZROSTU - DLA POLSKI. Więcej kapitalnych informacji jest na You Tube: …..."Wstańcie z kolan", ….. Szwajcarska demokracja..., oraz Kekuś … Jarosław Kaczyński oszukuje Polaków w sprawie najlepszej demokracji :(
    * komentarz zawiera niedozwoloną treść

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj