Opłatek struktur PiS w Przemyślu z udziałem marszałka Kuchcińskiego
fot. Marek Cynkar

Z udziałem Marka Kuchcińskiego marszałka Sejmu RP, Ewy Leniart Wojewody Podkarpackiego oraz Piotra Pilcha wicemarszałka województwa podkarpackiego działacze przemyskich struktur PiS sumowali miniony rok na spotkaniu opłatkowym.

W opinii zgromadzonych był to dobry rok dla Polski i dla Polaków. Marek Kuchciński marszałek Sejmu RP zwrócił uwagę na przeszkody stwarzane przez różne grupy interesów - sprzecznych z racją stanu - z którymi rząd PiS zmaga się niemal na co dzień naprawiając państwo. Zapewnił, że PiS wychodzić będzie z kolejnymi inicjatywami poprawiającymi jakość życia Polaków i wzmacniającymi rodziny.

Ewa Leniart - Wojewoda Podkarpacki przypomniała o wielu dokonanych w minionym roku inwestycjach między innymi drogowych i wyraziła przekonanie, że w wyborach do parlamentów UE i polskiego - Polacy postawią na Prawo i Sprawiedliwość. Tego samego zdania jest Piotr Pilch wicemarszałek województwa podkarpackiego, który twierdzi, że za rządów PiS Podkarpacie dynamicznie nadrabia zapóźnienia w rozwoju z przeszłości.

W 2019 roku na rozwój regionu wydanych zostanie przez samorząd województwa podkarpackiego 1 miliard 200 mln zł.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj