Zakończyła się kampania promocyjna pod hasłem "Podkarpackie. Wyższy poziom innowacji". Jej celem było wzmocnienie wizerunku Podkarpacia jako regionu nie tylko atrakcyjnego turystycznie, ale również dynamicznie rozwijającego się pod względem gospodarczym.

Wskazywano na inteligentne specjalizacje województwa: lotnictwo i kosmonautykę, motoryzację, informatykę i telekomunikację oraz jakość życia. To właśnie te obszary wyznaczają główne kierunki rozwoju gospodarczego województwa oraz budują jego potencjał inwestycyjny.

Powstały trzy spoty reklamowe pokazywane w kinach, które przedstawiały Podkarpacie jako najlepsze miejsce do pracy i życia. Były reklamy w ogólnopolskiej kampanii radiowej, wpisy w mediach społecznościowych i m.in. billboardy w miastach i przy autostradach.

W działania promocyjne zaangażowano lokalnych przedsiębiorców. Ich doświadczenia związane z prowadzeniem biznesu pojawiły się w najważniejszych tytułach ogólnopolskich, regionalnych, branżowych oraz w prasie zagranicznej.

Kampania "Podkarpackie. Wyższy poziom innowacji" została zrealizowana w ramach projektu Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego, finansowanego ze środków Unii Europejskiej – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

 • 26 Maj, 2020
  Infrastruktura wodno-ściekowa ze wsparciem unijnym
  Infrastruktura wodno-ściekowa ze wsparciem unijnym
  72 miliony złotych trafią do podkarpackich gmin z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wsparcie będzie przeznaczone na inwestycje wodno-ściekowe czyli m.in....
 • 26 Maj, 2020
  Nie ma nowych zakażeń koronawirusem w regionie
  Nie ma nowych zakażeń koronawirusem w regionie
  Na Podkarpaciu nie zanotowano dziś nowych przypadków zakażenia koronawirusem - podaje wojewódzki inspektor sanitarny. Od początku pandemii w naszym województwie...
 • 26 Maj, 2020
  Synoptycy ostrzegają przed burzami
  Synoptycy ostrzegają przed burzami
  MGW wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym deszczem z burzami dla trzech województw w południowej części kraju. śląskiego, małopolskiego i...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj